Program partnerski  Allianz Moto OC/A

Allianz Moto OC/A

Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo - finansowym. Świadczy kompleksowe usługi dla blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. W 2016 roku składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły 2,3 mld złotych, a aktywa pod zarządem grupy sięgnęły 14 mld zł. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych działających w Polsce. Szeroka oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez niemal 5 tysięcy agentów w oddziałach i agencjach, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i instytucje finansowe.

Opis programu partnerskiego Allianz Moto OC/A

Program realizowany jest w modelu CPS = 100 PLN  (niezależnie czy będzie to sprzedaż pakietu OC czy pakietu OC + AC). Stawka oferowana w naszej sieci jest wyższa niż średnia rynkowa.

 

Proces udzielenia ubezpieczenia odbywa się online, Wydawcy rozliczani są w modelu last click dzięki uwzględnieniu parametru lead ID na podstawie raportu Klienta.

 

Podczas emisji programu prosimy o komunikowanie poniższego rabatu: taniej o 11% w pakiecie OC.

"W pakiecie OC + AC taniej o 11% za OC, jeśli składka OC przekracza 500zł, to przy zakupie pakietu otrzymasz 11% zniżki za OC".

Opiekunem kampanii jest Nina Majkowska (nina.majkowska@cubegroup.pl).

 

Dozwolone kanały:

Cashback/Loyalty: TAK | Witryny rabatowe: TAK | Mailing: NIE | Porównywarki: TAK | Subnetworki: TAK| SEM: NIE 

 

Informujemy, że w związku z wykonywaniem umowy związanej z współpracą z NSM (Regulamin współpracy), po przyłączeniu do Programu, Twoje dane osobowe mogą być udostępnione Reklamodawcy.