Program partnerski  Empik.com

Empik.com

Empik – działająca w Polsce sieć sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów, gier, programów, odbitek, audiobooków i akcesoriów komputerowych oraz prasy, a także biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, artykułów wyposażenia wnętrz i kulinarnych, gadżetów podróżniczych, zabawek kreatywnych i łamigłówek, przyborów fitness i spa.

Opis programu partnerskiego Empik.com

Stawki:
- wydawcy wynagradzani są różną wysokością prowizji w zależności od kategorii: dziecko, ebooki, elektronika, filmy, gadżety dostawców, gadżety inne, gry cyfrowe, książki polskojęzyczne, książki obcojęzyczne, moda, multimedia, multimedia gry, multimedia konsole, muzyka, muzyka mp3, perfumeria pielęgnacja, perfumeria zapachy, podręczniki, pozostałe, sport, zabawki. Szczegółowy poziom wynagrodzenia dostępny jest w zakładce przegląd programu -> commission, po zaakceptowaniu wydawcy w programie.

Pending time: 30 dni
Cookie time (post click): 30 dni
Prowizja naliczana jest od wartości brutto zamówienia bez kosztów dostawy

Opiekun kampanii: Małgorzata Kamińska malgorzata.kaminska@cubegroup.pl

Cashback/Loyalty: NIE | Witryny rabatowe: TAK | Mailing: TAK | Porównywarki: TAK | Subnetworki: TAK| SEM: NIE

Dziecko 1,68%
Ebooki 1,12%
Elektronika 0,56%
Filmy 1,12%
Gadżety dostawców 1,12%
Gadżety inne 2,52%
Gry cyfrowe 2,24%
Książki polskojęzyczne 2,52%
Książki obcojęzyczne 1,68%
Moda 1,96%

 

 

Informujemy, że w związku z wykonywaniem umowy związanej z współpracą z NSM (Regulamin współpracy), po przyłączeniu do Programu, Twoje dane osobowe mogą być udostępnione Reklamodawcy.