Program partnerski  Sunroof

Sunroof

Nowa era w dziedzinie dachów W SunRoof opracowaliśmy najbardziej wydajny i najbardziej ekologiczny dach solarny. Jednak u podstaw działalności firmy leży przyspieszenie przejścia świata na odnawialne źródła energii. Naszym celem jest zastąpienie wszystkich dachów dachami solarnymi, które będą produkowały tyle prądu, aby w całości pokryć rosnące zapotrzebowanie mieszkańców naszego globu i zapewnić ekologiczną przyszłość.

Opis programu partnerskiego Sunroof

W SunRoof opracowaliśmy najbardziej wydajny i najbardziej ekologiczny dach solarny. Jednak u podstaw działalności firmy leży przyspieszenie przejścia świata na odnawialne źródła energii. Naszym celem jest zastąpienie wszystkich dachów dachami solarnymi, które będą produkowały tyle prądu, aby w całości pokryć rosnące zapotrzebowanie mieszkańców naszego globu i zapewnić ekologiczną przyszłość.

 

Program realizowany jest w modelu CPL=45 zł za poprawnie uzupełniony formularz na LP

 

Opiekunem kampanii jest Piotr Opara (piotr.opara@cubegroup.pl).

 

Dozwolone kanały:

Cashback/Loyalty: NIE | Witryny rabatowe: NIE | Mailing: TAK | Porównywarki: TAK | Subnetworki: TAK | SEM: NIE

 

Ważność cookies: 30 dni

 

Informujemy, że w związku z wykonywaniem umowy związanej z współpracą z NSM (Regulamin współpracy), po przyłączeniu do Programu, Twoje dane osobowe mogą być udostępnione Reklamodawcy.