O nas

Jesteśmy rzetelnym partnerem w marketingu afiliacyjnym. Współpracujemy z kilkunastoma tysiącami Wydawców w Polsce i na świecie. Należymy do Cube Group — lidera digital marketingu w Polsce. Nasze efektywne kampanie były wielokrotnie nominowane i nagradzane w konkursach branżowych.

Dołącz do nas!

Nieważne czy masz małą stronę internetową, bloga czy bazę subskrybentów - w naszym portfolio znajdziesz wiele różnych interesujących możliwości. Gwarantujemy wsparcie i obsługę na najwyższym poziomie, nasz zespół Affiliate Managerów jest do Twojej dyspozycji.

ZAREJESTRUJ SIĘ

NetSalesMedia to

ZOSTAŃ WYDAWCĄ

Najczęściej zadawane pytania

NetSalesMedia to nowa sieć afiliacyjna, która powstała dzięki połączeniu sieci NetSales oraz SalesMedia. W ramach NetSalesMedia dostępne będą wszystkie kampanie, w których wcześniej mogłeś działać w NetSales oraz w SalesMedia… i wiele więcej ☺
Obie sieci od zawsze były ze sobą mocno związane i działały w ramach jednej spółki. Od dłuższego czasu pracujemy nad tym, aby zintegrować je w jeden system. Teraz w końcu łączymy się, żeby nasi Wydawcy mogli wszystkie swoje działania prowadzić na jednej platformie. Dzięki temu znacznie łatwiejsze będzie raportowanie, analityka i rozliczenia.
Przede wszystkim zmieniamy system trackingowy. Nasz nowy panel posiada wiele nowych funkcji, oparty jest o technologię najnowszej generacji i odpowiada na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. W NetSalesMedia możemy dokładnie mierzyć ścieżki konwersji (także cross device), co pozwoli nam jeszcze bardziej transparentnie i sprawiedliwie rozliczać prowizje. Wydawcom system daje zaawansowane możliwości raportowania, ma także znacznie bardziej przyjazny interface, który jest znacznie łatwiejszy w obsłudze, dzięki czemu szybciej znajdziesz interesujące Cię oferty i sprawdzisz na bieżąco swoje wyniki.
Nie, w nowym systemie będzie to jedno konto. W poprzednim systemie Wydawcy nie mieli możliwości dodawania kilku powierzchni reklamowych (ad space) w ramach konta Wydawcy. W związku z tym dozwolone było zakładanie wielu kont, aby odróżnić działania na różnych stronach internetowych. W naszym nowym systemie Wydawca może posiadać jedno konto, do którego przypisać może wiele powierzchni reklamowych i w prosty sposób odróżniać działania w raportach.
Konta Wydawców, którzy byli aktywni w NetSales i/lub SalesMedia w ostatnich miesiącach, zostały zmigrowane automatycznie. Ci Wydawcy otrzymają maila informującego o utworzeniu konta i instrukcję pierwszego logowania. Jeżeli nie otrzymałeś takiego maila, sprawdź foldery spam, oferty i inne. Jeżeli mimo to nie znajdziesz wiadomości - skontaktuj się z nami: wydawcy@netsalesmedia.pl
Powinieneś otrzymać od nas maila z informacją o utworzeniu konta Wydawcy w NetSalesMedia. Znajdziesz w nim link, który przeniesie Cię na stronę z formularzem, gdzie poprosimy Cię o zweryfikowanie i uzupełnienie danych oraz zaakceptowanie nowego regulaminu i zgód na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu tego procesu, otrzymasz wiadomość z loginem i hasłem.
Jeżeli jesteś pewien, że Twoje konto nie zostało automatycznie przeniesione do NetSalesMedia, kliknij TU i podążaj za instrukcją. Rejestracja zajmie nie więcej niż klika minut. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Przejście na nowy system trackingowy było w pełni bezpiecznym i szczegółowo zaplanowanym procesem. Kampanie z NetSales i SalesMedia były stopniowo przenoszone na NetSalesMedia. Migrację kampanii z NetSales zakończyliśmy w listopadzie 2018 roku, a dostęp do platformy NetSales był możliwy do końca 2018 roku. Migrację kampanii SalesMedia zamknęliśmy w kwietniu 2019 roku i dostęp do platformy został zamknięty 1 czerwca 2019 roku.
Wypłaty prowizji naliczonych w SalesMedia i NetSales są nadal dostępne. Zgodnie z Regulaminem współpracy masz na to 2 lata od daty zakwalifikowania ich do wypłaty. Jeśli nie jesteś pewien, czy masz jakąś niewypłaconą prowizję ze swojego konta w NetSales lub SalesMedia, skontaktuj się z naszym działem płatności: platnosci@netsalesmedia.pl.
Regulamin dostępny jest pod tym adresem.