Program partnerski  Tan Expert

Tan Expert

TanExpert to firma specjalizująca się w sprzedaży produktów samoopalających i brązujących, sprzętu oraz kosmetyków do opalania, a także organizacji profesjonalnych szkoleń w zakresie opalania natryskowego.

Opis programu partnerskiego Tan Expert

Witaj w świecie kosmetyków polecanych przez Profesjonalistów. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży produktów samoopalających i brązujących, sprzętu oraz kosmetyków do opalania, a także organizacji profesjonalnych szkoleń w zakresie opalania natryskowego. Jednocześnie, oprócz najwyższej jakości produktów marki TanExpert, jako jedyni w Polsce oferujemy klientom samoopalacze MineTan, czyli ogólnoświatowej, uznanej marki, która jest naszym partnerem. W proponowanym asortymencie posiadamy nie tylko profesjonalny sprzęt oraz płyny dedykowane do opalania natryskowego, ale też kosmetyki do samodzielnej aplikacji w warunkach domowych.

CPS: 9%

Sprzedaż - poprawne i zweryfikowane przez klienta zamówienie. 

 

Opiekunem kampanii jest Aleksandra Gąsiorowska (aleksandra.gasiorowska@cubegroup.pl).

Dozwolone kanały:

Cashback/Loyalty: TAK | Witryny rabatowe: TAK | Mailing: TAK | Porównywarki: TAK | Subnetworki: TAK| SEM: NIE

 

Ważność cookies: 30 dni

 

Informujemy, że w związku z wykonywaniem umowy związanej z współpracą z NSM (Regulamin współpracy), po przyłączeniu do Programu, Twoje dane osobowe mogą być udostępnione Reklamodawcy.